Бажаєш замовити диплом, курсову, звіт з виробничої практики чи просто реферат           тоді не зволікай!
Календар
«  Березень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Годинник
Наше опитування
Який вид роботи Ви замовили у нас
Всьго відповідей: 380
Умови надання послуг
     1. Перед початком написання Вашого замовлення в першу чергу Ви знайометесь з Умовами надання інформаційних послуг.

     2. У Замовленні точно вказується Ім'я відправника(ПІБ), E-mail відправника та контактний телефон, тип роботи тематика і всі інші що стосуються написання роботи, також додається план виконання роботи, рекомендації викладачів, методичні рекомендації та інша інформація, що дасть можливість приступити до виконання роботи.

     3. Терміни надання послуг обговорюється з замовником в телефонному режимі вдразу після оформлення замовлення на нашому сайті.

     4. Початок виконання Замовлення розпочинається після внесення авансу і отримання всіх необхідних матеріалів.

     5. Виконані роботи та матеріали до них надаються в електронному вигляді.

    6. Аванс в розмірі 30% є свідченням того що замовлення розпочало виконуватись (передоплата необхідна для гарантій на виконання, тобто для того, щоб Ви не передумали). Отримавши передоплату, наші фахівці починають виконувати замовлення. І з цього моменту компанія несе перед Вами відповідальність по виконанню Вашого замовлення.

    7. Після виконання замовлення, ми відправляємо Вам частину роботи(замовникові може бути надана частина матеріалів для ознайомлення відповідно до розміру авансу але не більше 30% від обсягу виконаної роботи), Ви перевіряєте цю частину та якщо Вас все влаштовує, здійснюєте решту оплати.

     8. Виконана робота передається Замовникові тільки після повного розрахунку за роботу.

     9. Оплата Замовлення проводиться будь-яким зручним для Замовника способом (спосіб оплати обговорюється з кожним замовником індивідуально).

     10. За всі термінові роботи передоплата складає 100%.


Способи здійснення оплати:

    - на банківський рахунок (Приватбанк). Оплатити можна в будь-якому відділенні Приватбанку або в будь-якому відділенні іншого українського банку. Платіж можна також виконати через банкомат, за умови наявності власної пластикової картки або через систему Privat24. Про всі подробиці можна дізнатися на офіційному сайті www.privatbank.ua. Для уточнення реквізитів платежу (номеру карткового рахунку) зв'язуйтеся з нашим консультантом.

   - на гаманець Webmoney. Якщо Ви не стикалися з такою системою електронних платежів, то Ви можете ознайомитися на сайті www.webmoney.ru. По даній системі можна суму замовлення переказати зі свого гаманця на наш гаманець, або ж сплатити через апарати i-box. Після оплати, будь ласка, повідомте нам суму і час платежу. Номер гаманця уточнюйте у консультанта.

Увага!

      Оплачувати замовлення Ви повинні лише після того, як з Вами зв'яжеться наш консультант, вкажить вартість і підтвердить можливість виконання Вашого замовлення.

замовити дипломну роботу, замовити диплом, замовити дипломний проект, замовити бакалаврську роботу, замовити магістерську роботу, замовити курсову роботу, замовити курсовий проект, замовити звіт з переддипломної практики, замовити звіт з виробничої практики, замовити реферат, замовити контрольну роботу, замовити наукову статтю, замовити доповідь, замовити дипломну роботу Україна, замовити диплом Україна, замовити дипломний проект Україна, замовити бакалаврську роботу Україна, замовити магістерську роботу Україна, замовити курсову роботу Україна, замовити курсовий проект Україна, замовити звіт з переддипломної практики Україна, замовити звіт з виробничої практики Україна, замовити реферат Україна, замовити контрольну роботу, замовити наукову статтю, замовити доповідь, замовити дипломну роботу Київ, Івано-Франківськ, Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький,Черкаси, Чернівці, Чернігів, замовити диплом Україна, замовити дипломний проект Україна, замовити бакалаврську роботу Україна, замовити магістерську роботу Україна, замовити курсову роботу Україна, замовити курсовий проект Україна, замовити звіт з переддипломної практики Україна, замовити звіт з виробничої практики Україна, замовити реферат Україна, написання дипломних робіт, написання бакалаврських робіт, написання магістерських робіт, написання курсових робіт, звітів з переддипломної та виробничої практики, Дипломна робота на заказ,дипломна робота на замовлення , дипломні роботи на заказ, дипломні роботи на замовлення, Диплом на замовлення, диплом на заказ, дипломи на замовлення, диплом на замовлення, заказ дипломної, заказ дипломних, заказ дипломних робіт, купити диплом, купити дипломну, купити дипломну роботу, замовити диплом Київ, замовити диплом в Києві, Купити диплом Київ, Купити диплом в Києві, купити дипломну роботу Київ, курсова робота на заказ, курсова робота на замовлення , курсові роботи на заказ, курсові роботи на замовлення, курсова на замовлення, курсова на заказ, курсова на замовлення, курсова на замовлення, заказ курсової, заказ курсових, заказ курсових робіт, купити курсову, купити курсову, купити курсову роботу, замовити курсову Київ, замовити курсову в Києві, Купити курсову Київ, Купити курсову в Києві, купити курсову роботу Київ